Консультація
Консультація

Ворота

Рольставні (ролети) призначені для установки на вікна та двері будинків будь-якого призначення – офісного, житлового, промислового, а також на вітрини магазинів і вуличних кіосків. Вони є сучасним засобом захисту вікон і вітрин від злому і впливів несприятливих погодних умов (протягів, пилу, вологи, сонячних променів).

Ворота

Самостійна установка
Компанія пропонує ворота, призначені для самостійної збірки і установки. Це комплекти воріт стандартних розмірів
Простота конструкції
Конструкція розроблена з унікальною можливістю установки, що забезпечує легку експлуатацію воріт
Автоматизація
Конструкцією воріт передбачено автоматичне керування механізмом, що значно спрощує експлуатацію установки
Довговічність
Якісні матеріали, використовувані для виготовлення профілів, забезпечують надійну і довгу службу

Ми пропонуємо ворота, призначені для самостійної збірки і установки. Це комплекти гаражних і вуличних воріт стандартних розмірів. Практично в усі типи воріт можна врізати вікна і хвіртку. Усі пропоновані секційні ворота відповідають всім вимогам ГОСТ в т.ч. і європейського стандарту EN 13241-1.

 

Гаражні ворота

Всі гаражі мають індивідуальні архітектурні та габаритні особливості, які створюють різні умови монтажу. У зв'язку з цим, наш асортимент нараховує 7 серій гаражних секційних воріт – Yett 01, Yett 01S, Yett 02, RSD01, RSD01S, RSD02 і Premium, що відрізняються в першу чергу конструкцією і типами підйому полотна воріт.

Підбір підходящої серії залежить від ряду факторів, але основними параметрами для вибору є висота одвірок, розміри бічних простінок (відстані від краю отвору до стіни) і глибина гаража.

Гаражні серії ворота YETT:

У наш час необхідність протистояти вогню і тарану відійшла на другий план, на перший вийшли споживчі характеристики — безпеку, ергономічність, співвідношення ціни і якості. нові високотехнологічні ворота Yett — це сучасна конструкція, в якій використані унікальні енергоефективні та безпечні рішення, засновані на багаторічному досвіді канадських розробників. Конструкція Yett рясніє технічними новинками і є об'єктом інтелектуальної власності.

На сьогодні Yett можна вважати найдосконалішими гаражними воротами в світі.Гаражні ворота Yett
Новий бічний ущільнювач
Новый боковой уплотнитель

Морозостійкий ущільнювач не промерзають в зимовий період часу за рахунок того, що володіє великою площиною прилягання до отвору, а також, на відміну від аналогів, більш надійною фіксацією до кутової стійки.

Ригель з верхнім ущільнювачем
Ригель з верхнім ущільнювачем

Новий ригель, призначений для герметизації воріт, складається з сталевого профілю і спеціального ущільнювача збільшеної ширини, що охороняє ворота від промерзання в місцях стику полотна з прорізом.

Відсутність « містка холоду»
Відсутність містка холоду

У панелях передній і задній сталеві аркуші не завальцьовані один з одним, завдяки чому відсутній « місток холоду ». Цей розрив забезпечує термічний опір воріт, що перешкоджає промерзання панелей на стиках. Негігроскопічний енергофлекс встановлюється між панелями, забезпечуючи надійну герметизацію воріт.

НАДІЙНІСТЬ В УСЬОМУ
Єдині направляючі
Єдині направляючі

Напрямні воріт Yett зроблені з цільного холоднокатного оцинкованого профілю. У них повністю відсутні клепальні з'єднання, що забезпечує надійність, плавність ходу і безшумність роботи гаражних воріт.

Сталевий вигин
Сталевий вигин

Вигин напрямних секційних воріт служить для переміщення полотна воріт з вертикального в горизонтальне положення. У воротах Yett він виготовлений із сталевих оцинкованих деталей, з'єднаних між собою контактним зварюванням і покритих порошковою фарбою.

Наповнення
Наповнення

Новий двокамерний ущільнювач забезпечує герметичність прилягання полотна воріт до отвору. З боків ущільнювач надійно кріпиться до кутової стійки, а за допомогою спеціального ригеля монтується на одвірок. Завдяки ущільнювачу ворота захищені від промерзання в місцях прилягання полотна до отвору.

Безпека
Безпека

Для механізму балансування застосовується система пружина в пружині, яка не дозволяє полотну воріт впасти в разі розриву однієї з пружин. Крім того, в механізмі балансування використовується по два троса з кожного боку. І в разі обриву одного з тросів, другий надійно охороняє полотно воріт від падіння. Для торсіонного механізму використовується спеціальний пристрій, який блокує вал в разі розриву пружини і запобігає падінню полотна воріт.

Опори воріт
Опори воріт

Бічні опори на воротах Yett кріпляться на бічні кришки панелей, завдяки чому відсутні виступаючі елементи. А зручне регулювання дозволяє налаштувати силу притиснення полотна до отвору, що покращує енергозберігаючі показники і герметичність гаражних воріт

ДОСТУПНІ СЕРІЇ ВОРІТ YETT
 

Гаражні ворота YETT 01(S)

 • Опис
 • Характеристики
 • Конструкція
 • Комплектація
Гаражні ворота YETT 01(S)

Розміри воріт:

ширина: від 1 800 до 3 000 мм
висота від 1 900 до 2 700 мм

Параметри прорізу:

боковые простенки: от 145 мм
притолока от 90 мм.

Секційні ворота Yett 01 на пружинах розтягування призначені для установки в невеликі гаражні отвори з обмеженими розмірами одвірок (відстань від верху отвору до стелі) і невеликою частотою використання (10 000 циклів). Урівноваження полотна воріт забезпечується балансувальним механізмом на базі пружин розтягування.

Ворота данної серії виготовляються в двох варіантах: на замовлення Yett 01, а також в комплектах стандартних розмірів Yett 01S.

Yett 01S - мають ті ж конструктивні елементи, технічні та експлуатаційні характеристики. Виготовляються в 10 комплектах, відрізняються типорозмірами, які призначені для самостійної збірки без залучення монтажників.

Для виготовлення полотна воріт Yett 01S використовуються гофровані сендвіч-панелі з типом поверхні stucco білого (RAL 9003) і коричневого (RAL 8014) кольору.

За бажанням замовника, полотно воріт Yett 01 виготовляється з сендвіч-панелей будь-якого виду, типу поверхні і кольору.

Кількість циклів відкривання/закривання 10000
Приведений опір теплопередачі 1,13 м² °C/Вт
Звукоізоляція 24 дБ
Вітрове навантаження 5 клас (200 км/ч)
Повітронепроникність 2 клас (тиск повітря 50 Па)
Водонепроникність 1 клас (тиск води 30 Па)
Зусилля підйому до 22,5 кг
Група горючості Г2 по ГОСТ 30244-94
Група займистості В2 по ГОСТ 30402-96
Вага полотна воріт 11,2 кг/м²

Полотно секційних воріт серії Yett 01 складається з горизонтально розташованих сендвіч-панелей, які виготовляються на автоматичних лініях європейського виробництва. Вони являють собою два сталевих листа, заповнених пінополіуретаном.

Сталеві аркуші не завальцьовані один з одним, завдяки чому не утворюється « місток холоду » і запобігає промерзання воріт на стиках. Сендвіч-панелі з'єднані між собою спеціальними петлями, кріплення яких посилені сталевими пластинами, що забезпечують підвищену міцність з'єднань і збільшують жорсткість і взломостійкість конструкції воріт.

Для забезпечення герметичності з'єднання панелей на їх стиках встановлений негігроскопічний ущільнювач енергофлекс.

Балансування полотна воріт здійснюється за допомогою пружин розтягування, які встановлюються вертикально уздовж напрямних. Під час відкриття полотно воріт піднімається по напрямних вгору уздовж одвірок під стелю за допомогою роликової системи, повністю звільняючи отвір. Направляючі закріплюються всередині приміщення до стін зліва і праворуч від отвору, а горизонтальні ділянки кріпляться паралельно стелі. Вони виготовляються з цільного листа металу, без клепальних з'єднань, завдяки чому забезпечується надійність, плавність і безшумність роботи воріт. Вигин напрямних складається з сталевих деталей, з'єднаних між собою методом контактного зварювання. Система отворів в вигині дозволяє найбільш точно і швидко проводити збірку силової конструкції воріт. Для додаткової герметизації застосовується спеціальний пластиковий ущільнювач з двома повітряними камерами, а також горизонтальний ригель зі збільшеним ущільнювачем.

Конструкція воріт YETT 01(S)
 • 1. Полотно воріт
 • 2. Ригель
 • 3. Верхній ущільнювач
 • 4. Верхній вигин (зі шківом)
 • 5. Вертикальна спрямовуюча
 • 6. Регульована опора з роликом
 • 7. Бічна кришка
 • 8. Балансуючий пружинний механізм (пружина розтягування)
 • 9. Нижній регульований кронштейн
 • 10. Верхній регульований кронштейн
 • 11. Система кріплення до стелі
 • 12. С-подібний профіль
 • 13. Кожух захисту пружини
 • 14. Кожух захисту вертикальних напрямних
 • 15. Внутрішня петля
 • 16. Нижній ущільнювач
 • 17. Нижній алюмінієвий профіль

Базова комплектація:

 • пружинний механізм, розрахований на 25000 циклів відкриття/закриття воріт;
 • система напрямних;
 • полотно воріт;
 • нижні кронштейни з тонким регулюванням натягу троса;
 • ручка;
 • засувка;
 • захисні кожухи;
 • пакет технічної документації.

Базова комплектація:

 • пристрій захисту від обриву пружин.
 • ручки;
 • вікна;
 • замок ригеля;
 • автоматика.

Гаражні ворота YETT 02

 • Опис
 • Характеристики
 • Конструкція
 • Комплектація
Гаражні ворота YETT 01(S)

Розміри воріт:

ширина: від 1 800 до 5 500 мм
висота від 1 800 до 3 000 мм

Параметри прорізу:

бічні простінки: від 100 мм
одвірок від 135 мм.

Yett 02 є втіленням сучасних конструкторських рішень, відрізняються високою швидкістю збірки і мінімальними вимогами до відстані від краю отвору до бічних стін.

Cекційні гаражні ворота на торсійних пружинах Yett 02 призначені для установки в великі гаражні отвори з обмеженими розмірами одвірок (відстань від верху отвору до стелі) і інтенсивним режимом використання (25 000 циклів). Урівноваження полотна воріт забезпечується балансувальним механізмом на базі торсіонних пружин.

За бажанням замовника, полотно воріт Yett 02 виготовляється з сендвіч-панелей будь-якого виду, типу поверхні і кольору.

Відрізняються мінімальними вимогами до відстані від краю отвору до бічних стін – від 100 мм (при одвірку від 135 мм). Вони легко монтуються в будівлі з різною геометрією внутрішнього простору завдяки низькому типу підйому. Установка всіх елементів на етапі виробництва, а також відсутність у єдиних напрямних складальних елементів з болтовими з'єднаннями і клепками значно полегшують і скорочують час їх монтажу до 20 хвилин.

Кількість циклів відкривання/закривання 25000
Приведений опір теплопередачі 1,13 м² °C/Вт
Звукоізоляція 24 дБ
Вітрове навантаження 5 класс (200 км/ч)
Повітропроникність 2 клас (тиск повітря 50 Па)
Водонепроникність 1 клас (тиск води 30 Па)
Зусилля підйому до 22,5 кг
Група горючості Г2 по ГОСТ 30244-94
Група займистості В2 по ГОСТ 30402-96
Вага полотна воріт 11,2 кг/м²

Полотно секційних воріт серії Yett 01 складається з горизонтально розташованих сендвіч-панелей, які виготовляються на автоматичних лініях європейського виробництва. Вони являють собою два сталевих листа, заповнених пінополіуретаном.

Сталеві аркуші не завальцьовані один з одним, завдяки чому не утворюється « місток холоду » і запобігає промерзання воріт на стиках. Сендвіч-панелі з'єднані між собою спеціальними петлями, кріплення які посилені сталевими пластинами, що забезпечують підвищену міцність з'єднань і збільшують жорсткість і взломостійкість конструкції воріт.

Для забезпечення герметичності з'єднання панелей на їх стиках встановлений негігроскопічний ущільнювач – енергофлекс.

Балансування полотна воріт здійснюється за допомогою пружин розтягування, які встановлюються вертикально уздовж напрямних. Під час відкриття полотно воріт піднімається по напрямних вгору уздовж одвірок під стелю за допомогою роликової системи, повністю звільняючи отвір. Направляючі закріплюються всередині приміщення до стін зліва і праворуч від отвору, а горизонтальні ділянки кріпляться паралельно стелі. Вони виготовляються з цільного листа металу, без клепальних з'єднань, завдяки чому забезпечується надійність, плавність і безшумність роботи воріт. Вигин напрямних складається з сталевих деталей, з'єднаних між собою методом контактного зварювання. Система отворів в вигині дозволяє найбільш точно і швидко проводити збірку силової конструкції воріт. Для додаткової герметизації застосовується спеціальний пластиковий ущільнювач з двома повітряними камерами, а також горизонтальний ригель зі збільшеним ущільнювачем.

Конструкція воріт YETT 01(S)
 • 1. Полотно воріт
 • 2. Ригель
 • 3. Верхній ущільнювач
 • 4. Верхній вигин (зі шківом)
 • 5. Вертикальна спрямовуюча
 • 6. Регульована опора з роликом
 • 7. Бічна кришка
 • 8. Балансуючий пружинний механізм (пружина розтягування)
 • 9. Нижній регульований кронштейн
 • 10. Верхній регульований кронштейн
 • 11. Система кріплення до стелі
 • 12. С-подібний профіль
 • 13. Кожух захисту пружини
 • 14. Кожух захисту вертикальних напрямних
 • 15. Внутрішня петля
 • 16. Нижній ущільнювач
 • 17. Нижній алюмінієвий профіль

Базова комплектація:

 • пружинний механізм, розрахований на 25000 циклів відкриття/закриття воріт;
 • система напрямних;
 • полотно воріт;
 • нижні кронштейни з тонким регулюванням натягу троса;
 • ручка;
 • засувка;
 • захисні кожухи;
 • пакет технічної документації.

Базова комплектація:

 • пристрій захисту від обриву пружин;
 • ручки;
 • вікна;
 • замок ригеля;
 • автоматика.
 
Залиште заявку, все інше зробимо ми!
Наші менеджери завжди проконсультують і допоможуть з вибором
 • Безкоштовний замір
 • Укладання договору
 • Монтаж

Гаражні ворота RSD01(S)

RSD01 спроектовані спеціально для гаражів з невеликими притолокой і бічними простінками. Система урівноваження полотна воріт (механізм пружин розтягування) закріплюється на бічних простінках отвору.

RSD01S виготовляються в 10 комплектах стандартних розмірів, призначених для самостійної установки.

 

Гаражні ворота RSD02

RSD02 можуть бути встановлені в приміщення з різними архітектурними особливостями, зокрема, з відмінною конструкцією одвірок і стелі, так як мають великий діапазон типів підйому. Для балансування полотна воріт використовується торсійний механізм, який встановлюється на одвірку.

 

Гаражні ворота Premium

Premium мають ті ж конструктивні особливості, що і ворота серій RSD02 і Yett 02. Вони виготовляються з панелей з алюмінієвим облицюванням, завдяки чому мають підвищену міцність і надійністю. Ворота Premium – сучасне ексклюзивне дизайнерське рішення, єдине пропоноване на ринку воріт.

 

Промислові ворота

Промислові секційні ворота, пропоновані нами, встановлюються в отвори промислових об'єктів – виробничих, складських, торгових, офісних та інших приміщень з великою інтенсивністю руху автотранспорту. Вони складаються з трьох основних елементів: полотна, системи направляючих та торсіонного механізму.

Полотно воріт може бути виконано з сендвіч-панелей (серія ISD01), панорамних панелей (серія ISD02) і комбінованих. Ворота можуть бути виготовлені з 11 типами підйому, які підбираються залежно від конструкції одвірок і стелі, а також інших архітектурних особливостей приміщення.

Дізнатися вартість

промислові ворота

Серія промислових секційних воріт мають підвищену зносостійкість і витримують великі навантаження, так як розраховані на високу інтенсивність експлуатації та довгострокову безперебійну роботу (до 100 тисяч циклів відкривання/закривання).

Залежно від типу підйому і розмірів отвору на полотно воріт встановлюються спеціальні конструктивні елементи:

 • Посилені бічні кришки
 • Алюмінієві профілі зі спеціальним армирующим профілем
 • Подвійні бічні опори
 • Потужні промислові ролики
 • Спеціальні кронштейни
 • Промислові петлі
 • Омега профіль

Унікальна система « Quick Fix », що застосовується для монтажу торсіонного механізму, дозволяє в 4 рази скоротити час, що витрачається на монтаж промислових воріт.

Пропоновані секційні ворота відповідають всім вимогам ГОСТ і європейського стандарту EN 13241-1. Це єдині пропоновані на українському ринку ворота, які спроектовані і виготовлені з урахуванням наших кліматичних умов експлуатації, сертифіковані і мають сертифікати відповідності.

Промислові ворота представлені наступними серіями:

 • ISD01 з cендвіч-панелей
 • ISD02 з панорамних секцій (алюмінієвих панелей з полімерним склінням).

Рольворота і рулонні ворота

Сучасне рішення для перекриття отворів будівель для в'їзду і виїзду транспорту у випадках, коли для роботи воріт повинна бути задіяна мінімальна площа або установка воріт інших типів технічно неможлива. Це обгрунтовується компактністю конструкції і принципом дії ролет – при відкритті їх гнучке полотно з профілів намотується на вал, який встановлюється над отвором зовні або всередині приміщення.

Їх механізм виключає можливість демонтажу при опущеному полотні завдяки потайному кріпленню саморізів, якими закріплюються бічні напрямні. Конструкція рольворіт і сталевих рулонних воріт DoorHan дозволяє монтувати їх накладним способом монтажу на будь-який тип отвору: прямокутний, зі скошеними крайками або з верхньої закругленою частиною.

Дізнатися вартість

Рольворота і рулонні ворота

Даний вид воріт широко застосовуються для захисту вітрин магазинів. Крім цього, вони можуть використовуватися як вуличні ворота для перекриття проходу і в'їзду на обгороджену територію.

Всі комплектуючі для ролетних систем випускаються на сучасних автоматизованих лініях із застосуванням обладнання провідних світових виробників і передових технологій. Всі металеві деталі оцинковані, що забезпечує стійкість до корозії, запобігає вплив агресивних середовищ і продовжує термін експлуатації ролет (товщина цинкового шару – мінімум 18 мкм).

Наші ворота надійні і безпечні у використанні, стійкі до механічних пошкоджень, а також розраховані на інтенсивну експлуатацію і великий термін служби.

Складні і відкатні ворота

Призначені для установки в приміщеннях промислового призначення, де потрібно перекрити великі за розміром отвори: в складських і гаражних комплексах, автотранспортних депо, ангарах для літальних апаратів, автосалонах і ін.

Завдяки тому, що складні і відкатні ворота виготовляються з сендвіч-панелей, вони володіють високими звуко- і термоізоляційними властивостями. Система багатокамерних ущільнювачів, яка встановлюється по периметру воріт, повністю виключає виникнення протягів, втрати тепла і промерзання воріт.

Дізнатися вартість

Складні і відкатні ворота

Протипожежні ворота

Протипожежні ворота призначені для установки в отворах всередині будівель різного призначення з метою запобігання поширенню вогню та диму в суміжні приміщення. Вогнестійкість воріт забезпечується за рахунок використання в їх конструкції сендвіч-панелей з наповнювачем з мінеральної вати.

На полотно воріт і отвір встановлюються спеціальні профілі, гумовий ущільнювач і терморозширююча стрічка, яка при зростанні температури збільшується в об'ємі і герметизує отвір. Завдяки цьому забезпечуються димозахисні властивості воріт.

Дізнатися вартість

протипожежні ворота

Конструкцією протипожежних воріт передбачено автоматичне закриття їх полотна при виникненні пожежі. У разі, коли ворота автоматизовані, в момент надходження сигналу від датчиків або з пульта системи пожежної безпеки на електропривод, ворота автоматично закриваються, незалежно від того, в якому становищі вони знаходяться. Якщо ворота не оснащені електроприводом, для цієї мети використовується електромагніт. Він утримує ворота в відкритому положенні, а при надходженні сигналу з пульта пожежної безпеки розмикається і ворота закриваються, ізолюючи отвір.

Протипожежні ворота вломостійкі, мають високу міцність, термоус звукоізоляцією. Вони мають сертифікати відповідності, виготовляються із застосуванням сучасних технологій з високоякісних матеріалів з дотриманням вимог ТУ ГОСТ « Протипожежні двері та ворота ».

Гнучкі ПВХ-ворота

Опалення або охолодження виробничих і складських приміщень – ключова стаття витрат будь-якої організації. Застосування гнучких ПВХ-воріт є одним з найбільш ефективних способів енергозбереження підприємств.

Дані ворота призначені для ізоляції приміщень один від одного всередині будь-якого промислового, складського або торгового об'єкта. ПВХ-ворота стабілізують мікроклімат приміщень, захищають їх від протягів, проникнення пилу і шуму, мають вологостійкість, безпечні в експлуатації завдяки гнучкості матеріалу і можливості використання прозорих елементів.

Гнучкі ПВХ-ворота можуть бути наступних видів:

 • Смугові плівкові завіси;
 • Розпашні плівкові ворота;
 • Швидкісні рулонні ворота.
Дізнатися вартість

Гнучкі ПВХ-ворота

Вуличні ворота

Призначені для обмеження доступу до обгородженої території і контролю в'їзду/виїзду автотранспорту, запобігаючи несанкціонований проїзд. Вони виготовляються з алюмінієвих профілів або сендвіч-панелей, окантованих алюмінієвим профілем, завдяки чому мають легку конструкцію, що дозволяє без великих зусиль відкривати і закривати їх.

Відсутність зварних з'єднань в вуличних воротах, а також їх покриття забезпечує стійкість до корозії. Це надовго зберігає естетичний зовнішній вигляд і експлуатаційні властивості воріт, збільшує їх зносостійкість, а також продовжує термін служби.

Дізнатися вартість Вуличні ворота

Конструкція вуличних воріт має високу міцність і зламостійкі, розрахована на великий термін експлуатації і не вимагає спеціального технічного обслуговування.

Ворота розроблені з урахуванням різних кліматичних умов експлуатації України, завдяки чому вони не схильні до впливу погодних умов і витримують великі вітрові навантаження. Це забезпечує безперебійність роботи і легкість відкриття/закриття воріт незалежно від температурних коливань. Вони можуть використовуватися не тільки в побутових цілях, але і в промислових, так як виготовляються у великому діапазоні розмірів, з різними системами роликів і направляючих.

Можуть бути виготовлені в єдиному дизайнерському виконанні з забірними секціями та окремо хвірткою, а також з різними елементами фасаду будівлі – секційними воротами, дверима і ролетами.

Автоматичні вуличні ворота найбільш зручні в експлуатації. Використання приводів дозволяє управляти воротами дистанційно за допомогою пульта, не виходячи з машини. Вуличні ворота повністю відповідають вимогам українських будівельних стандартів, сертифіковані і мають сертифікати відповідності.

Вуличні ворота можуть ділитися на зсувні та розпашні.

Замовити ворота можуть жителі всіх Українських міст. Однак в даний час більшість замовлень припадає на Васильків, Фастів, Обухів, Тетіїв, Володарка, Сквира, Ставище, Жашків, Богуслав, Миронівка, Узин, Рокитне, Кагарлик, Біла Церква, Київ, інші міста Київської області.

Безкоштовний виклик замірника
Залиште заявку для виміру і оцінки вартості
і наш менеджер зв'яжіться з вами
Замовити замір
Ekol - Всі права захищені
Зроблено в YuVi