Консультація
Консультація

Споживачам

 

Переваги роботи з нами

 
 
Конкурентоспроможні
ціни
 
Виконуємо роботу
точно в обумовлений термін
 
10 років досвіду
роботи
 
Гарантійне
обслуговування
 
Використовуємо тільки
якісні матеріали
 
Монтаж роблять
майстри з великим досвідом
 
Безкоштовна
доставка
 
Безкоштовний виїзд
замірника

Даємо 15 років гарантії
на нашу продукцію
 

Питання-відповідь

 
1. У чому полягає різниця вікон ПВХ, металопластикових вікон і склопакетів?
Вікна ПВХ — це і є металопластикові вікна! Пластикові конструкції зміцнюються зсередини металевим каркасом, що і дозволяє їх називати металопластиковими. А склопакетом називається внутрішня прозора частина конструкції.
2. Яка середня вартість 1 м ² пластикового вікна?
Сама постановка питання є хибною. Тому, що пластикові віконні конструкції не розраховуються в таких одиницях виміру, як квадратні метри. Вартість складається із сукупності факторів, що визначають його тип залежно від функціональності.
3. З чого складається вартість?
Залежно від типу обраної конструкції, ціна формується з урахуванням використаних матеріалів для виготовлення профілю та фурнітури, ручного або автоматизованого виробництва. Як правило, низька ціна вказує і на низьку якість.
4. Чи можлива установка пластикових вікон в дерев'яний будинок?
Так! І не тільки в дерев'яний, але і в цегляний і навіть сайдинговий будинок або котедж. А зовнішній вигляд будівлі тільки виграє за рахунок сучасного дизайну.
5. Кому довірити виміри?
Найкраще — професіоналам. Тільки досвідченому фахівцеві під силу здійснити точні виміри з урахуванням всіх нюансів. Не варто братися за цю справу самому, тому що в наслідку, невраховані Вами деталі можуть призвести до неприємних явищ на кшталт зазорів і щілин.
6. Кому довірити монтаж?
Так само, як і вимірювальні роботи, установку слід довіряти професіоналам. Спеціально навчені майстри грамотно і точно зроблять монтаж конструкції, що гарантує бездоганну експлуатацію виробу на довгі роки. Економія не варта того, щоб довірити установку знайомим і згодом стати жертвою їх непрофесіоналізму.
7. Чи зможуть пластикові вікна забезпечити шумоізоляцію приміщення?
Ви можете уявити собі звуки рівня 40 – 45 децибел? Такому рівню відповідає шелест листя при слабкому вітрі. Саме такий рівень звуків створюють шумоізолюючі властивості пластикових вікон. Шуми, що надходять з вулиці, знижуються по потужності на 30 децибел, створюючи комфортний рівень звуку в приміщенні.
8. Скільки за часом займає скління лоджії?
Традиційно, на засклення балконів і лоджій йде не більше одного-двох днів.
9. Чи можливо скління лоджії « під ключ »?
Так! І наша компанія має успішний досвід подібної роботи. Ми використовуємо спеціальну технологію для зимового монтажу.
10. Які існують способи скління балконів і лоджій?
На сьогоднішній день використовуються два основні типи скління — &Laquo; холодне » і « тепле ». &Laquo; Холодне » скління є дешевшим варіантом і застосовується в тому випадку, якщо основне завдання просто захистити балкон або лоджію від зовнішніх впливів. &Laquo; Тепле » скління зробить Вашу лоджію або балкон повноцінним продовженням квартири.
11. Чи багато бруду залишається в результаті монтажу вікон ПВХ?
Так! І щоб звести до мінімуму забруднення, необхідно підготувати приміщення до проведення монтажних робіт. Необхідно звільнити вікно і підвіконня від предметів текстилю, квітів і т. д. меблі та підлогу що знаходяться на території, прилеглій до вікна, слід закрити плівкою, газетами або вологою тканиною.
12. Чи можна проводити встановлення вікон ПВХ в зимовий період?
Наша компанія займається проведенням установки круглий рік! У відкритому вигляді віконні прорізи залишаються максимум півгодини. За рахунок цього переохолодження приміщення неможливо, створюється ефект звичайного провітрювання. Але якщо температура нижче 15 градусів, то роботи варто почекати до потепління.
13. Як визначити рівень теплоізоляції?
Для цього існує спеціальна величина — Ro. Ідеальний показник теплоізоляції — Rо 0,55 м ³ * ° С / Вт і вище.
14. Як правильно доглядати за пластиковими вікнами?
На сьогоднішній день існують спеціальні миючі засоби для очищення пластикових вікон. Ні в якому разі не використовуйте для їх очищення миючі засоби, до складу яких входять абразиви або розчинники. Ці речовини можуть завдати матеріалу непоправної шкоди.
15. Що необхідно робити, щоб не потіли пластикові вікна?
При низьких температурах на поверхні склопакета може утворюватися зайва волога. Щоб уникнути цього, дуже важливо під час установки конструкції стежити за тим, щоб не перекривався потік тепла, що йде від батарей. А вже в процесі використання цей потік не повинен бути перекритий шторами. Також необхідно регулярно відкривати вікно для провітрювання.
16. Від чого металопластикові конструкції отримали назву « теплі »?
Технології виготовлення пластикових вікон дозволяють створювати теплозберігаючі скла. Вони перешкоджають витоку тепла і знижують втрати на випромінювання.
17. Чим пластикові вікна краще дерев'яних?
Пластикові вікна не гниють від вологості. Не вимагають щорічної підфарбовування, не тріскаються і не розсихаються на сонці. Крім того, вони набагато легше екплуатіруются і не вимагають спеціального догляду.
18. Які рішення існують для заміських будинків?
Вікна в заміському будинку можуть бути абсолютно будь-якої форми і будь-якого кольору! Системи внутрішньої і зовнішньої ламінації дозволять вам поєднувати кілька кольорів для розмежування зовнішнього і внутрішнього дизайну будинку.
19. Що таке ПСУЛ і для чого призначається даний матеріал?
ПСУЛ — це Попередньо Стисла Ущільнювальна Лента. Цей матеріал призначений для герметизації зовнішніх стиків, так як йому властива особлива еластичність. Він стійкий до впливів зовнішнього середовища, в тому числі до низьких температур і ультрафіолету.
22. З'явилися подряпини на рамі. Як вирішити проблему?
Якщо дефекти виникають в процесі монтажу, то їх зашліфовивают і полірують спеціальними засобами. При грубих ськолах і більш серйозні порушення використовується спеціальний розчин для заповнення тріщини. Після висихання розчину слід вдатися до шліфування. Найкраще з цим можуть впоратися професіонали. Фахівці нашої компанії усунуть будь-які дефекти так, що Ви забудете, що вони коли-небудь були!
23. Наскільки небезпечні під час пожежі пластикові вікна?
Займання пластикових вікон можливо лише при + 330 – 400 градусах. ПВХ не підтримує горіння. Були проведені випробування на предмет їхньої поведінки в екстремальних умовах. Результати просто вражаючі: ПВХ може залишатися незмінним протягом 30 хвилин при температурі + 150 градусів. А при температурі +800 & mdash; конструкція зазнає деформації, але витримує до 3 годин.
Залиште заявку, все інше зробимо ми!
Наші менеджери завжди проконсультують і допоможуть з вибором
  • Безкоштовний замірр
  • Укладання договору
  • Монтаж
 
Сертифікати
 
Безкоштовний виклик замірника
Залиште заявку для виміру і оцінки вартості
і наш менеджер зв'яжіться з вами
Замовити замір
Ekol - Всі права захищені
Зроблено в YuVi