Консультація
Консультація

Розсувні системи

 

Розсувні системи представляють собою відмінне рішення скління балконів, виходів на веранду, терасу. Для подібного виду скління застосовуються металопластикові або алюмінієві перегородки. Крім того, такі конструкції можуть застосовуватися для міжкімнатних стінок. Принцип роботи всіх подібних систем заснований на роботі роликового механізму, за рахунок дії якого здійснюється переміщення сворок.

Металопластикові конструкції

Можна замовити дверні розсувні системи, створені на основі металопластикового профілю. Це продукція компанії EKOL, що є прямим виробником всіх видів систем скління.

Слід представити основні особливості металопластикових конструкцій:

  • Для них застосовується міцна фурнітура;
  • Для виробництва профілю використовуються матеріали еталонної якості. Тому, він залишається білим протягом всього часу експлуатації;
  • За рахунок специфіки конструкції можна замовляти досить довгі системи. Це дозволяє повністю склити фасадну частину великої лоджії або частину стіни приватного домоволодіння.

Важливо вказати, що виміри параметрів отвору виконуються безкоштовно. А монтаж здійснюється фахівцями компанії.

Дізнатися вартість

 
Залиште заявку, все інше зробимо ми!
Наші менеджери завжди проконсультують і допоможуть з вибором
  • Безкоштовний замір
  • Укладання договору
  • Монтаж

Алюмінієві конструкції

Купити алюмінієві розсувні системи. Вони відрізняються матеріалом профілю. Він виготовляється на підставі алюмінієвого сплаву. Це легкий, але дуже міцний матеріал. При цьому товщина профілю буде невеликою. Тому, даний варіант скління відмінно підходить для приватних домоволодінь. Наприклад, таким чином можна склити всю стінну будинку, яка виходить на веранду або терасу.

Дізнатися вартість

Теплі розсувні системи

Представлені системи можуть бути теплими або холодними. Так, вартість розсувних систем з металопластику залежить саме наявності утеплення. Йдеться про застосування певного виду склопакетів. Так, при теплому варіанті використовується подвійний склопакет. Тобто, є три скла, між якими розташовуються дві повітряні пазухи.

Відповідно, дані пазухи затримують холодне повітря. Їх теплоеффектівность знаходиться на одному рівні з класичними вікнами з ПВХ профілю.

Дізнатися вартість

Холодні розсувні системи

Такі системи відмінно підійдуть для балконів, лоджій, які не планується використовувати як житлові приміщення або частина житлової кімнати. Цей варіант буде доречний при склінні неопалювальній тераси або веранди. В даному випадку встановлюється однокамерний склопакет.

На такі розсувні системи ціни будуть нижчими, ніж при теплому склінні.

Дізнатися вартість

Важливо вказати, що продукція компанії доступна для жителів будь-якого міста України. При цьому товари будуть доставлені за місцем проживання клієнта в найстисліші терміни. В поточний момент основна частина замовлень припадає на міста Васильків, Фастів, Обухів, Тетіїв, Володарка, Сквира, Ставище, Жашків, Богуслав, Миронівка, Узин, Рокитне, Кагарлик, Біла Церква, Київ, інші міста Київської області.

Це дійсно вигідна пропозицію. Адже клієнти отримують продукцію від виробника. Відповідно, ціна буде нижче за рахунок відсутності накруток замовника.

Безкоштовний виклик замірника
Залиште заявку для виміру і оцінки вартості
і наш менеджер зв'яжіться з вами
Замовити замір
Ekol - Всі права захищені
Зроблено в YuVi